Lodge Officers

2017 Lodge Officers

mike.jpg
Mike Riitano
Worshipful Master

2004 Graduate University of Michigan Medical School,
Microbiology and Immunology Department.

jason.jpg
Jason Cunningham
Senior Warden

BiographyJason Cunningham Senior Warden Email Jason: swarden@nellislodge46.org

dorff.jpg
Jim Dorff
Junior Warden

2004 Graduate University of Michigan Medical School,
Microbiology and Immunology Department.

terry_robertson.jpg
Terry Robertson
Treasurer

BiographyTerry Robertson Treasurer Email Terry: treasurer@nellislodge46.org Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu [...]

jim.jpg
Jim Greely
Secretary

BiographyJim Greely Secretary Email Jim: secretary@nellislodge46.org Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu [...]

keith.jpg
Keith Levenson
Senior Deacon

BiographyKeith Levenson Senior Deacon Email Keith: sdeacon@nellislodge46.org  

installation_2018_48.jpg
Elando Johnson
Junior Deacon

BiographyElando Johnson Junior Deacon Email Elando: jdeacon@nellislodge46.org  

partridge.jpg
Daniel Partridge
Senior Steward

BiographyDaniel Partridge Senior Steward Email Daniel: ssteward@nellislodge46.org Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore [...]

installation_2018_19-e1515949072458.jpg
DeShadre Robinson
Junior Steward

BiographyDeShadre Robinson Senior Steward Email DeShadre: jsteward@nellislodge46.org  

andy.jpg
Andy Wade
Chaplain

BiographyAndy Wade Chaplain Email Andy: chaplain@nellislodge46.org Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu [...]

brother-2022484_640.png
Jorge Villacrusis
Historian

BiographyJorge Villacrusis Historian Email Jorge: historian@nellislodge46.org

installation_2018_54.jpg
Tim Kaftanik
Marshall

BiographyTim Kaftanik Marshall Email Tim: marshall@nellislodge46.org

kaelin.jpg
Daniel Kaelin
Master of Ceremonies

BiographyDaniel Kaelin Master of Ceremonies Email Daniel: mc@nellislodge46.org Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum [...]

installation_2018_98.jpg
Travis Lindsey
Past Master

BiographyTravis Lindsey Past Master Email Travis: pmaster@nellislodge46.org   [/vc_column_text]

Phone: 702-387-0046
Fax:
Las Vegas, NV 89106
2200 W. Mesquite Ave